За нас

Основана е во 2006 година како подружница на Shuguang Proprietary Group.
Со 5.000 квадратни метри и 100.000 GMP работилници за прочистување, опремени со 500 квадратни метри стандардни лаборатории.Во моментов, повеќето од производите на компанијата имаат добиено CFDA сертификат, ЕУ CE сертификат и US FDA сертификат.

Ние се стремиме да им обезбедиме на клиентите квалитетни производи.Побарајте информации, примерок и понуда, контактирајте со нас!

истрага

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја